George Skaroulis – 2008 – Reunion

 یک آلبوم از ساز پیانو و البته در بیشتر ترکها با همراهی ارکستر. آهنگهای این آلبوم ساخته ی جورج اسکارولیس (Goearge Skaroulis)، آهنگساز و پیانیست مشهور است. سبک کار اسکارولیس شباهت زیادی به شیوه ی آهنگسازی yanni و Chris Spheers دارد. با گوش دادن به آهنگهای این آلبوم آرامش خاصی پیدا خواهید کرد. دار ادامه مطلب آهنگ برتر و نیز آلبوم را دانلود کنید و نیز برای خرید فول آلبوم وی به فروشگاه بروید.

جرج اسکارولیس آموختن پیانو را در اواخر سن پنج سالگی آغاز کرد. مادرش یک پیانیست حرفه ای در سبک کلاسیک بود. به هنگام نواختن پیانو، جورج ساعتها در کنارش می نشست و پیانو نوازی مادرش را تماشا می کرد. بالاخره در اواخر سن پنج سالگی پیانو نوازی را آغاز کرد.جورج تا سن ده سالگی از متدهای آموزشی مادرش برای نواختن پیانو استفاده می کرد.اما کمی بعد، زمانی که معلم پیانوی جورج پی برد که وی به علت سادگی این متدها آنها را به صورت گوشی و نه چندان جدی می نوازد از او خواست که این متدها را رها کند و متدهای خودش را بنوازد.اما جورج حرف معملش را قبول نکرد و متدهای خاصی که بعدها فاش کرد متدهای  آرنس دولان بوده را دنبال کرد. هنگامی که جورج وارد دهه ی دوم زندگی خود شددر یک رستوران مشغول به کار شد. در این ده سال پیانو تنها در بخش خصوصی زندگی وی مجال با او بودن را پیدا کرد.به گفته ی خود اسکارولیس، وی حتی در خواب خود نمی دید که عشق به موسیقی به عنوان پیشه ای در زندگی اش باشد. اما گویی در سن ۲۰ سالگی پیانو، خود او را دوباره صدا زد. در واقع جورج بعد از دیدن کنسرتی از یانی در اواخر دهه ی ۹۰ ندای این فراخوانی را شنید. اسکارولیس بعد از شنیدن آثار یانی دچار تحولی ژرف در دید خود نسبت به موسیقی شد. اسکارولیس بعد از درک این موضوع که موسیقی، ممکن است رابطه ای جدید بین او و مردم ایجاد کند، تصمیم به ساخت آلبومی به نام (Home land) گرفت. وی بعد از موفقیت آلبوم (Home land)، آلبوم های دیگری نظیر (Imagine) و (Songs for Sophie) عرضه کرد. جرج تا به امروز تنها به ساخت آلبومهای رمانتیک پرداخته و به گفته ی خودش تا آخرین سال زندگیش خواهد پرداخت. اما شاید برایتان جالب باشد که عده ی زیادی اتفاق نظر دارند که موسیقی اسکارولیس تاثیری خاصی در انسان و به خصوص حیوانات دارد. (موسیقی اسکارولیس به عنوان موسیقی رسمی مجمع صلح آتلانتا برگزیده شده.) شبکه ی PBS موسیقی اسکارولیس را به عنوان موسیقی رسمی سه مستند خود به نامهای (Visions of Greece) و (Visions of Italy) و اخیرا (Brava Italy) برگزیده است.شما همچنین ممکن است موسیقی اسکارولیس را در آهنگهای تبلیغاتی i-Tunes شنیده باشید.

سایت موسیقی بی کلام افتخار دارد جدیدترین و البته یکی از زیباترین آلبوم های این آهنگساز ایتالیایی را برای دانلود قرار دهد:

دانلود آهنگ برتر “Numinous” با لینک مستقیم

دانلود آلبوم “George Skaroulis – 2008 – Reunion” با لینک مستقیم

دانلود کی وتکی آلبوم “George Skaroulis – 2008 – Reunion” با لینک کمکی مدیافایر

پسوورد فایل زیپ: bikalammusic.blogfa.com

 

۵ نظر

  1. سلام کیارش جان.منم همونی هستم که از شیراز برات هاردم رو فرستادم. باور کن از مدتها قبل عاشق چند تا آهنگ اسکارولیس بودم حیف که توی کلکسیونی که ازت خریدم آلبوماش نیست اما عیب نداره یه جوری ازت میگیرم. نمیدونی با این پست چقدر خوشحالم کردی. فدات…

  2. این آلبوم فوق العاده بود….ممنون…

  3. سلام و درود…
    قطعات خیلی جالبی داشت .خیلی وقت بود دنبال یه آرامش درونی بودم که با گوش دادن به این کارها بهش رسیدم.
    خیلی ممنون.
    پاینده و سربلند باشی.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد